هدر

بنیانگذار و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی «دومینو» عنوان کرد:

«دومینو» شرکتی 3 ساله با تجربه‌ای 30 ساله

نوشین جمشیدی: «دومینو» ازجمله برندهای مطرح صنعت لبنیا%:.77!کشور است که خیلی زودتر از آنچه که تصور می‌شد قد کشید و با شعار «طعمی نو با «دومینو»» همچنان یکه‌تاز بازار لبنیات کشور به‌خصوص در بخش بستنی است.

نوشین جمشیدی: «دومینو» ازجمله برندهای مطرح صنعت لبنیا%:.77!کشور است که خیلی زودتر از آنچه که تصور می‌شد قد کشید و با شعار «طعمی نو با «دومینو»» همچنان یکه‌تاز بازار لبنیات کشور به‌خصوص در بخش بستنی است.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت این شرکت پای صحبت‌های فرامرز پایداری، بنیانگذار و مدیرعامل این شرکت نشسته‌ایم که ماحصل آن را با هم می‌خوانیم:


دلایل اقبال برند «دومینو» را در نزد خوانندگان «اقتصاد سبز» را در چه می‌دانید؟
ببینید ما اعتقاد داریم مصرف‌کنندگان یا در بازه بزرگ‌تر مردم بسیار هوشمند هستند. وقتی به این موضوع اعتقاد داشته باشید ناخودآگاه به آنها احترام می‌گذارید و سعی می‌کنید بر پایه علایق و خواست آنها عمل کنید. دقیقا این اتفاق برای «دومینو» افتاده است و باعث شده در این مدت‌کوتاه طرفداران پر و پا قرص خودش را پیدا کند. ما وقتی شروع به فعالیت کردیم یکی از اهداف اصلی خود را توجه به ذائقه مصرف کننده و خواست آنها در نظر گرفتیم و می‌بینید که نسل جدیدی از بستنی‌ها که مصرف‌کنندگان فقط در سفرهای خارجی خود می‌توانستند مصرف کنند امروز تولید و با همان کیفیت و طعم ارایه می‌شود. ما سرمایه‌گذاری خیلی زیادی در مقایسه با دیگر رقبایمان در حوزه تبلیغات نداشتیم، اما عملکرد و صداقت ما باعث شد مردم علاقمند شوند و این برای ما از هر موفقیتی شیرین‌تر و دلچسب‌تر است.


«دومینو» با توجه به نوپا بودن خیلی زودتر از آنچه که تصور می‌شد بازار لبنیات کشور را تصاحب کرد این موفقیت ناشی از چه عواملی بود؟
درست است، چند موضوع باعث این موفقیت شد. اول اینکه بنده و همکارانم بیش از 30 سال بود که در همین صنعت مشغول به فعالیت بودیم و موفقیت‌های بزرگی هم کسب کرده بودیم. می‌دانید که ما برادران پایداری فعالیت در شرکت میهن را با هم شروع کرده و شریک بودیم و در سال 1390 تصمیم گرفته شد به شراکت خاتمه داده شود و از همینجا برند «دومینو» متولد شد. خوب این سابقه و دانش ارزشمند قطعا تاثیر بسزایی در رشد و موفقیت «دومینو» داشت، اما نباید از سرمایه‌گذاری گسترده و تفکر مدرن «دومینو» نیز به راحتی گذشت. این شرکت که حالا در 3 سالگی خود به سر می‌برد بیشترین سرمایه‌گذاری را در ارایه جدیدترین محصولات، جدیدترین طعم‌ها و ورود مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها به کشور را داشته است. در این 3 سال عمده بستنی‌های جدید یا طعم‌های جدید توسط «دومین%:/..C2

بستن

به ما بپیوندید

عضویت در خبرنامه